Xbox Game Pass – czym jest i czy warto go kupić?

Xbox Game Pass to płatna subskrypcja dla posiadaczy konsoli i PC. Osoby, które nigdy nie miały z nim do czynienia mogą być zakłopotane, ale już ruszamy z pomocą i tłumaczymy, o co właściwie chodzi.

Bardzo dobrym porównaniem działania Xbox Game Pass jest Netflix. Tutaj też wykupuje się abonament, który daje stały dostęp do biblioteki gier. Ponadto, co jakiś czas pojawiają się również nowe tytuły, dokładnie jak na Netflixie. Biblioteka gier dla posiadaczy konsoli jest naprawdę imponująca. W podstawowej wersji na konsole, subskrypcja kosztuje 40 zł za miesiąc. Można znaleźć tam klasyki, takie jak Wiedźmin 3: Dziki Gon czy najnowszy nabytek subskrybentów Xbox Game Pass – Alan Wake.

Czy w takim razie warto wykupić abonament Xbox Game Pass? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Jeśli jesteś rasowym gamerem i grasz dosyć często, to raczej Ci się to opłaci. Jednak to zdecydowanie lepsze rozwiązanie dla posiadaczy konsoli niż PC, bo jest tam po prostu więcej gier. Zawsze możesz zerknąć na bibliotekę i ocenić, czy znajdujące się tam pozycje w ogóle Cię interesują.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *