Jaka myszka będzie najlepsza dla gamera?

Każdy szanujący się gamer wie, że zwykła myszka komputerowa nie jest tym samym, co myszka gamingowa. Przede wszystkim różni się czułością działania, jak również antypoślizgowym materiałem. Jak wybrać idealną myszkę do gier? Podpowiadamy!

Myszka gamingowa powinna być najwyższej jakości, o odpowiednim kształcie, ważąca od 80 do 130 gramów. Ponadto materiał znajdujący się w miejscach, które mają wysoką potliwość powinien ją ograniczać. Oczywiście to dobrze, gdy myszka ma dużo przycisków i jest podświetlana, ale zdecydowanie ważniejszy jest wysokiej jakości sensor o regulowanej czułości oraz szybki czas reakcji. Ma to szczególne znaczenie przy rozgrywkach, gdzie liczy się refleks.

Do wyboru mamy jeszcze myszki przewodowe oraz bezprzewodowe. W budżetowych opcjach lepiej postawić na modele z kablem, ponieważ nie ma ryzyka, że będą przerywać. Bardziej precyzyjny jest sensor laserowy, ale zdecydowanie niższą cenę oferuje sensor optyczny. Niezależnie od wyboru trzeba pamiętać, że najlepiej kupić myszkę gamingową od sprawdzonego producenta.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *