Moda męska – co jest modne w tym sezonie?

Wiosna to czas zmian, więc pora również zmienić coś w swojej szafie. Zwłaszcza panowie mają tutaj duże pole do popisu. Projektanci znowu nie zawodzą i proponują postawić na wyrazisty look. Co w takim razie jest aktualnie na topie?

Trendy w tym sezonie są bardzo różnorodne – od luźnych, wakacyjnych koszul w kwiaty, do geometrycznych wzorów i nowoczesnego moro. Jeśli chodzi o kolory, to stawiamy na odważne barwy i zastępujemy klasykę czymś bardziej wyrazistym. Doskonale sprawdzi się tutaj żółty, pomarańczowy czy miętowy. Polecamy zastąpić nudne koszule wzorzystymi krojami, przy których można ciekawie manewrować dodatkami. Dalej pozostają w modzie sneakersy z grubą podeszwą. Absolutnym hitem będzie jednak jeans w każdej postaci, z odwołaniami do lat 70. oraz zwierzęce motywy.

Jeśli chodzi o trendy w eleganckiej odsłonie, to tutaj królować będą pastelowe garnitury, kolorowe warianty i takie we wzory. Powrócimy także do klasycznych garniturów w kratę. Śmiało można zaszaleć i wykorzystywać je także do bardziej casualowych stylizacji oraz łączyć marynarkę z zupełnie innym dołem.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *