Microsoft Surface Go 2 – idealny sprzęt dla zapracowanych?

Microsoft ponownie zaskakuje swoich użytkowników i wypuszcza drugą generację Surface Go. Na wieść o tej informacji technologiczny świat podzielił się na zwolenników tego rozwiązania, jak również krytyków. Czy Surface Go 2 odniesie sukces? Sprawdźmy to!

Najmniejszy tablet Microsoftu bez klawiatury waży zaledwie 554 gramów, posiada wyświetlacz 10,5 cali, proporcje 3:2 oraz rozdzielczość 1920 x 1280 pikseli. Można go używać jako laptop lub tablet. Ponadto sercem całego sprzętu jest procesor Intel Pentium 4425Y lub Core m3-8100Y. W zależności od wersji, urządzenie ma 4 lub 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD o pojemności 64, 128 lub 256 GB. Ceny różnią się od siebie, więc za podstawową opcję zapłacimy zdecydowanie mniej, niż za bardziej rozbudowane modele. Osoby, które w swojej pracy często prowadzą wideokonferencje ucieszą się, że Surface Go 2 oferuje im dobrą jakość dźwięku i przyzwoicie działający mikrofon.

Niestety – chociaż Surface Go 2 wydaje się idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących ze względu na swoją mobilność, to nie jest tak wydajny jak jego konkurencja. Przeznaczony jest raczej dla mniej wymagających użytkowników, ale na pewno przyda się uczniom do robienia notatek, a także tym, którzy nie celują w najlepszy i najdroższy sprzęt na rynku.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *