Bermudy funkcyjne męskie – doskonały wybór na lato

góry

Zakładanie długich spodni podczas letnich upalnych dni raczej nie jest dobrym pomysłem. Panowie mają zdecydowanie gorszą sytuację niż panie, ponieważ oferta ubrań pasujących na każdą okazję, a zarazem korzystnie się prezentujących jest zdecydowanie okrojona. W związku z tym warto poznać dostępne opcje, jakie oferują producenci odzieży dla mężczyzn.

Bermudy funkcyjne męskie – jak wyglądają i czym się charakteryzują?

Chociaż słowo ,,bermudy” może niektórym wydać się obce, to używamy go jako określenia spodni sięgających do okolic kolan. Zazwyczaj nazwa kojarzy się z Bermudami i słusznie, bo właśnie stamtąd wywodzą się te wyjątkowe spodnie. Bermudy funkcyjne męskie od zwykłych różnią się tym, że mają więcej kieszeni, są wykonane z trwalszego materiału i są przeznaczone dla panów oczekujących od swoich ubrań więcej. Tego typu spodnie sprawdzą się szczególnie latem, gdyż długość ich nogawek zapewnia doskonały przepływ powietrza i wygodę. Z powodzeniem można je zestawiać z różnego typu koszulkami, choć polecamy raczej sportowe kroje. Najbardziej do bermudów pasują t-shirty w różnych kolorach i buty typu sneakersy. Na chłodniejsze wieczory dobrym rozwiązaniem będzie dorzucenie do zestawu jeansowej kurtki lub bluzy.

Bermudy funkcyjne męskie – kiedy najlepiej je założyć?

Chociaż bermudy funkcyjne męskie są świetnym wyborem zarówno dla miłośników aktywności fizycznej, jak i panów prowadzących siedzący tryb życia, to nie we wszystkich sytuacjach się sprawdzą. Tego typu element garderoby nie nadaje się do pracy w biurze, gdzie panuje surowy dress code. Bermudy funkcyjne najlepiej założyć na spacer, wycieczkę czy spotkanie ze znajomymi. Dobrze będą się prezentować podczas niezobowiązujących sytuacji, jak te wymienione powyżej. Żeby bermudy były jeszcze bardziej funkcjonalne, dobrze jest wybrać model z bawełny lub lnu. Polecamy zastanowić się nad luźniejszym fasonem i kolorem pasującym do wszystkiego, jakim na przykład jest jasny beż.

wędrówka

Bermudy funkcyjne męskie jako kąpielówki?

Niektórzy panowie mają już dosyć klasycznych kąpielówek w formie szortów i decydują się na modele o długości do połowy ud lub 3/4. Choć ciężko to nazwać bermudami funkcyjnymi męskimi, to swoją formą faktycznie je przypominają, dlatego też wiele osób może je ze sobą mylić. Omawiany model spodni to raczej propozycja na co dzień, ale są osoby, które tak bardzo je kochają, że traktują jako ubranie na każdą okazję. Oczywiście można założyć bermudy na plażę, ale do kąpieli lepiej wybrać klasyczne kąpielówki o kroju bokserek.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *