Akcesoria do ćwiczeń dla mężczyzn

Na pewno większość osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest codzienna aktywność fizyczna. Mimo to niektórzy wciąż przekładają decyzję o zapisaniu się na siłownię i prowadzą siedzący tryb życia. Na szczęście odpowiednie akcesoria umożliwią stworzenie własnej siłowni, bez wychodzenia z domu.

Wszystkim panom, którzy chcą wyrzeźbić swoje ciało polecamy hantle. To bardzo uniwersalny sprzęt do ćwiczeń, który zajmuje niewiele miejsca i jest stosunkowo niedrogi. Hantle wzmacniają mięśnie i można dobrać ich wagę do własnych możliwości, co jest na pewno bardzo wygodne. Jeśli ktoś ma problem z nadwagą osadzającą się głównie w okolicy brzucha, to dobrym rozwiązaniem będzie orbitrek. To urządzenie, które od razu ćwiczy całe ciało i pozwala spalić sporo kalorii w krótkim czasie. Alternatywą jest także bieżnia, dzięki której można biegać bez wychodzenia z domu. Do wykonywania brzuszków przyda się mata, dzięki czemu kręgosłup będzie bezpieczniejszy. Dodatkowo można wykorzystać taśmę oporową, która jest niewielka, a pozwala wzmocnić i uelastycznić mięśnie.

Z korzyści wynikających z aktywności fizycznej doskonale zdaje sobie sprawę piłkarz Robert Lewandowski, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego forma robi wrażenie, więc jest żywą reklamą zdrowego stylu życia.

View this post on Instagram

Jak wykazują badania, które przeprowadziła marka #HeadandShoulders wielu z nas ograniczyło swój ruch w czasie kwarantanny?‍♀️?‍♂️ Jako profesjonalny sportowiec doskonale wiem, jak codzienna aktywność fizyczna jest istotna dla naszego zdrowia i kondycji psychicznej. Kiedy nasze ciało jest w dobrej formie, my też czujemy się znacznie lepiej? Bardzo się cieszę, że marka @headandshoulderseu rusza z akcją „Zacznij dzień z czystą głową" i zachęca do wspólnego powrotu do formy, przy zachowaniu zasad społecznego dystansu. Od wczoraj co dzień rano o godzinie 8️⃣. 3️⃣0️⃣ będziecie mogli wziąć udział w porannej rozgrzewce, którą na żywo na Instagramie poprowadzą znani i lubiani trenerzy, aktorzy i dziennikarze. Czas wrócić do formy!? #RazemWracamyDoFormy #ad As shown by studies carried out by the #HeadandShoulders brand, didn't have any physical activity during quarantine?‍♂️?‍♀️ As a professional athlete, I know perfectly well how everyday training is important for our health and mental condition. When our body is in good shape, we also feel much better? I am very happy that the @headandshoulderseu brand is launching the "Start a day with a clean head" campaign , to encourage you to go back to training, while maintaining the rules of social distance.  From yesterday you can participate in the morning warm-up, live at 8:30 am hosted  by well-known and liked coaches, actors and journalists?#ad

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *