Stoliki drewniane na wymiar – jak wykorzystać je w aranżacji domu?

Trudno wyobrazić sobie salon czy pokój bez drewnianego stolika do kawy. Rozwiązanie to jest bardzo powszechne ze względu na swą funkcjonalność. Dziś takie stoliki możemy z powodzeniem zaprojektować sami. W jaki sposób możemy to zrobić?

Stolik drewniany – o jakich wskazówkach należy pamiętać?

Ten niewielki mebel stanowi w wielu domach bardzo istotną część wyposażenia. Korzystamy z niego chociażby w salonie czy pokoju dziennym. Posiadanie stolika stwarza nam wiele możliwości. Przede wszystkim będziemy miejsce, w którym bezpiecznie odłożymy kawę, książkę, czy gazetę. W ten sposób siedząc sobie wygodnie w fotelu czy na kanapie będziemy mogli relaksować się, popijając przy tym ulubiony napój. Stolik drewniany to rozwiązanie, z którego możemy korzystać niezależnie do stylu aranżacji wnętrz. Producenci proponują klientom modele owalne, kwadratowe i prostokątne. W celu zapewnienia komfortu istotna jest również wysokość stolika. Powinna być ona dopasowana do naszych mebli. Nie zapominajmy też, by ustawienie stolika umożliwiało swobodne przemieszczanie się. Dlatego najlepiej, gdy znajduje się on w odległości ok. 50 cm od kanapy czy fotela.

Stoliki drewniane na wymiar – gdzie szukać ciekawych rozwiązań?

Potrzeby klientów znajdują odzwierciedlenie w produktach oferowanych przez producentów. Dzięki temu proponowane rozwiązania są niezwykle funkcjonalne i zgodne z obowiązującymi trendami. Dziś stoliki mogą być wyposażone w dodatkowe półki czy wkładki. Niektórzy producenci poszli nawet krok dalej i proponują stoliki drewniane na wymiar. Takie rozwiązanie zdążyło już zyskać szerokie grono odbiorców. Wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu. Firma udostępnia bowiem na swojej stronie internetowej konfigurator, który pozwala nam zadbać o wszystkie szczegóły. Tutaj dowiesz się więcej na ten temat https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoliki/drewniane-stoliki/. Wpływ mamy nie tylko na rozmiar stolika, ale także na sposób wykończenia blatu, czy kształt nóg oraz krawędzi. W niektórych przypadkach możemy nawet wybrać gatunek drewna, z jakiego zostanie wykonany nasz stolik. Rozwiązanie to jest więc niezwykle wszechstronne.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *