Dieta Ewy Chodakowskiej – poznaj jej główne założenia

,,Trenerka wszystkich Polek” to przydomek, na który Ewa Chodakowska w pełni zasłużyła. Z jej treningów i programów skorzystały już miliony Polek i nie tylko. Żeby zapewnić swoim klientkom pełen zakres usług, stworzono również opcję fit cateringu. BeDiet oferuje wiele zdrowych diet, które pomagają w osiągnięciu odpowiednich efektów. Jakie są założenia diety Ewy Chodakowskiej?

Catering dietetyczny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie

Chcesz schudnąć przed urlopem, mieć więcej siły na siłowni, nie masz czasu na gotowanie, a może chcesz nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych? Wiemy, że powodów zdecydowania się na fit catering może być wiele, dlatego przedstawiamy diety w wielu opcjach i wariantach. Diety Ewy występują w kaloryczności od 1000 do aż 3000 kalorii. Dlatego z jej usług mogą korzystać zarówno osoby, które chcą zrzucić wagę, jak i te którym zależy na zbudowaniu masy. Nikt nie jest wykluczony, dostępny jest jadłospisy z mięsem oraz taki dla wegetarian. Może nie spożywasz mięsa, ale lubisz ryby? Również znajdziesz coś dla siebie.

Zdrowe pudełka to też świetne rozwiązanie, dla osób, które zmagają się z różnymi chorobami i schorzeniami. Oczywiście każda taka decyzja powinna być skonsultowana z lekarzem, ale w wielu przypadkach zdrowa i dobrze skomponowana dieta może zdziałać cuda. Cukrzyca, wysoki cholesterol, choroby serca, choroby tarczycy i ich przebieg, są bardzo zależne od odpowiedniego sposobu odżywiania. Dieta pudełkowa w połączeniu z lekami może zdziałać cuda.

Stawiamy przede wszystkim na zdrowie i smak!

W firmie BeDiet pracują dietetycy kliniczni. Przy tworzeniu jadłospisów posługują się zasadami zdrowego żywienia. W każdy posiłek starają się zmieścić maksymalną ilość odżywczych składników. Duża ilość warzyw i owoców przekłada się na dużą ilość witamin i składników mineralnych. Oprócz tego potrawy z chudego mięsa, nabiału, orzechów, ryb, produktów pełnoziarnistych. Odpowiednio zbilansowane posiłki jak pisze https://catering5stars.pl/, bogate w białko i węglowodany, gwarantują poczucie sytości, niezależnie od dobranej kaloryczności. Wszystkie składniki są wysokiej jakości, a wiele z nich jest sprowadzanych lokalnie.

Dieta musi być zdrowa, ale tak samo ważny jest smak. Dlatego w jadłospisach Bediet znajdują się odchudzone wersje ukochanych dań: makaronów, ciast, muffinek i pierogów. Szefowie kuchni tworzą odchudzone wersje klasyków dzięki zamiennikom: mąkom pełnoziarnistym, syropowi z agawy, fasoli. Dzięki takim pomysłom nie trzeba rezygnować z ulubionych potraw i nie odczuwa się, że jest się na diecie.

Bediet przykłada również wagę do różnorodności menu. Często zmienia jadłospisy, cały czas szuka nowych przepisów i zaskakuje klientów potrawami ze wszystkich kuchni świata. Warzywa i owoce przemycane są w koktajlach, ciastach, zupach i frittatach.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *