DaVinci IQ2 – czym różni się od poprzednika?

DaVinci IQ to waporyzator który cieszy się dużą popularnością. To legendarne urządzenie zaskarbiło sobie serca wielu fanów waporyzacji. Producenci nie spoczęli na laurach i całkiem niedawno wypuścili na rynek nową odsłonę legendarnego modelu – DaVinci IQ2. Urządzenie zachowało najważniejsze parametry, jednak zostało wzbogacone o więcej praktycznych funkcji. Jakich konkretnie?

DaVinci IQ2 – funkcjonalność, która zaskakuje

Już na pierwszy rzut oka widać, że IQ2 różni się od klasycznego wariantu. Choć jest równie mały i dyskretny, posiada błyszczący połysk. Odpowiada za to obudowa wykonana ze szczotkowanego aluminium. Sprawia, że waporyzator pięknie połyskuje, dodając użytkownikowi szyku. Na przodzie urządzenia zachowano wyświetlacz znany z modelu IQ – wkomponowany w obudowę z systemem diod LED. Dużym udogodnieniem jest możliwość sprawdzenia, ile substancji aktywnych jest przyswajanych podczas waporyzacji. Można też ustalić limit, po przekroczeniu którego wyświetli się powiadomienie. W zestawie otrzymamy waporyzator DaVinci IQ2, adapter wodny, kapsułkę Dosage Pod, kabel USB do ładowania, waciki z alkoholem, narzędzie do suszu i wiele więcej.

DaVinci IQ2 – czy warto postawić na nowszy model?

Nie ulega wątpliwości, że wszystkim znany waporyzator IQ jest urządzeniem o wysokiej funkcjonalności. Czy więc warto inwestować w nowszą odsłonę modelu? Zdecydowanie tak! Poza pięknym wyglądem przemawia za nim lepszy smak pary, regulacja przepływu powietrza oraz możliwość waporyzacji koncentratów. Zachowano wymienną baterię i wszystkie funkcje znane z poprzedniej generacji. Urządzenia możesz sobie porównać na stronie https://konopienamaksa.pl/shop/waporyzatory/davinci-iq2/. Jedyną wadą DaVinci IQ2 jest stosunkowo długi czas ładowania baterii, jednak warto przymknąć oko na tak drobną niedogodność, jak do dyspozycji jest mnóstwo nowych funkcji. Jakość pary powinna przekonać każdego do wypróbowania DaVinci IQ2. Korzystanie z urządzenia zapewnia intensywniejsze doznania smakowe, jak i wizualne.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *