Asertywność w praktyce – czy wiesz jak zwiększyć swoją pewność siebie?

Nauka asertywności, to wbrew pozorom nie tylko nauka mówienia – nie. Za tym hasłem kryje się o wiele więcej ciekawych oraz przydatnych umiejętności, które pozytywnie wpływają na nasze życie. Pozwala między innymi na jasne stawianie granic, czy zdobycie szacunku wśród swoich współpracowników. Asertywność w praktyce, to zdolność, która może odmienić nasze życie. Jak?

Wpływ asertywności w praktyce na jakość naszego życia

Asertywność do cecha z którą niestety nie rodzi się każdy. Czasem życie wymaga od nas abyśmy się jej nauczyli. Na szczęście, istnieją odpowiednie kursy, które mogą nam w tym pomóc. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, jesteśmy w stanie pozbyć się blokad, które nie pozwalają nam stawiać własnych warunków w niekorzystnych sytuacjach. Asertywność w praktyce, znajdzie swoje zastosowanie na przykład podczas krępującej oraz nieudanej rozmowy kwalifikacyjnej, na której pracodawca zadaje niewygodne pytania. Dzięki umiejętności wyrażenia swojej opinii, jesteśmy w stanie zapobiec podjęciu złej decyzji. Asertywność wiąże się również z elokwencją oraz kulturalnym informowaniem o swoich potrzebach. Sprawdzi się na przykład podczas rozmowy na temat podwyżki. Umiejętne przedstawienie swoich warunków sprawi, że szef spojrzy na nas z zupełnie innej perspektywy.

Asertywność w praktyce – szkolenie online, dla każdego!

W kursie asertywności w praktyce, powinna wziąć udział każda osoba, która zmaga się z obniżonym poczuciem własnej wartości. Informacje zdobyte na kursie, pomogą nam zrozumieć jak działają ludzie oraz jakie metody psychologiczne potrafią wykorzystywać przeciwko nam. Szkolenie znajdziemy na stronie https://zdalnekompetencje.pl/kurs/asertywnosc-w-praktyce/. Dzięki realizacji w formie online, możemy wziąć w nim udział o dowolnej porze oraz miejscu. Dla osób z niskim progiem pewności siebie, jest to świetny sposób na rozpoczęcie nauki. Początkowo możemy przeanalizować wszystkie informacje w samotności, aby później korzystać z nich na co dzień. Jeśli chcesz nauczyć się stawiać własne granice, sprawdź program kursu.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *